Psycholog, Psychoterapeuta (dorośli, młodzież i dzieci) mgr Anna Kozaczek

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem na ostatnim roku IV-letniego kursu w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, szkole rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również szkolenie z Analizy Transakcyjnej w ośrodku AION, co wzbogaciło mój warsztat psychoterapeutyczny.

Doświadczenie zawodowe

Swoje doświadczenie zdobyłam w Wielkopolskim Centrum Onkologii i w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego.
Od 2013 roku prowadzę prywatną praktykę. Zajmuję się psychoterapią indywidualną dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz konsultacjami psychologicznymi. Pracuję z osobami w kryzysach życiowych, w depresji, doświadczających silnego lęku, z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych, z niską samooceną, z utratą sensu życia. Prowadzę warsztaty i szkolenia dla przyszłych mam i młodych rodziców. Zajmuję się również udzielaniem wsparcia psychologicznego kobietom dotkniętym depresją poporodową.

Etyka

W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów rekomendowanych przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Kierując się dobrem swoich pacjentów, stale się rozwijam i biorę udział w szkoleniach.

Do każdego Pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, z należytą troską i empatią. Nikogo nie oceniam, natomiast staram się zrozumieć problem Pacjenta i czynniki, które doprowadziły do zaistnienia trudnej sytuacji w życiu pacjenta, z którą sam nie jest w stanie sobie dłużej poradzić.