+48 696 061 118 | Rejestracja Online (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)

Specjaliści

Jesteśmy, żeby Ci pomóc

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Aleksandra Lubikowska

mgr Aleksandra Lubikowska-Kałek

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Bogate doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując wiele lat w kilku Poradniach Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Klinice LMC - Psychoterapia Poznań. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na UAM w Poznaniu. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Specjalizuje się w pracy z osobami zmagającymi się z następującymi chorobami lub zaburzeniami psychicznymi: depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami somatycznymi lub emocjonalnymi. Pomaga osobom doświadczającym stanów ostrego załamania psychicznego, trudności w pracy zawodowej lub relacjach interpersonalnych, cierpiącym z powodu niskiej samooceny lub braku satysfakcji z życia.

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychodietetyk mgr Klaudia Rygiel

mgr Klaudia Rygiel

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychodietetyk
(dorośli), Terapia małżeńska i par

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty, które zdobywała pracując w poradniach zdrowia psychicznego i własnym prywatnym gabinecie, pracując z dorosłymi oraz parami i małżeństwami. Własną prywatną praktykę prowadzi od 2003 roku. Odbyła 4–letnie szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, ukończyła z wyróżnieniem psychologię kliniczną na SWPS. Adeptka Seksuologii Klinicznej UAM. Oceniana przez pacjentów jako bardzo dobry psycholog.
Prowadzi konsultacje i psychoterapię dorosłych oraz psychoterapię par. Zajmuje się psychoterapią osób cierpiących z powodu zaburzeń emocjonalnych (lękowych, afektywnych), zaburzeń osobowości oraz pragnących budować bardziej satysfakcjonujące relacje miłosne, towarzyskie i zawodowe. Bazuje na relacji terapeutycznej, opierając się na teoriach psychoanalitycznych, zakładających istnienie nieświadomości, która wpływa na życie każdego z nas. Ofertę pomocy kieruje do osób doświadczających trudności w życiu emocjonalnym, interpersonalnym, seksualnym i/lub zawodowym.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Wiktoria Szynkiewicz

mgr Wiktoria Szynkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli oraz dzieci i młodzież)

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Ukończyła psychologię ze specjalnością kliniczną na UAM w Poznaniu. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobyła w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, w zakresie terapii indywidualnej oraz prowadząc grupę wsparcia dla pacjentów psychiatrycznych. W trakcie pandemii COVID-19 udzielała interwencji kryzysowej dla osób zmagających się z załamaniem emocjonalny. Posiada doświadczenie pracy z dziećmi i rodzicami. Pracuje w nurcie psychoanalitycznym, odbywa 4–letnie szkolenie Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji, manii, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń osobowości, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, zaburzeń odżywiania oraz problemów seksualnych. Pomaga osobom poradzić sobie z traumą, żałobą oraz poczuciem braku sensu życia.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Joanna Kaminiak

mgr Joanna Kaminiak

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji. Bogate doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała pracując m.in. w Centrum Medycznym Scanmed, Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie oraz Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji, manii, zaburzeń osobowości, problemów ze snem, obniżonej samooceny, lęku przed oceną, perfekcjonizmu, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, problemów z relacjami międzyludzkimi, fobii społecznej, sytuacji kryzysu życiowego, cierpienia z powodu braku satysfakcji z życia, trudności emocjonalnych: napięcia, niepokoju czy agresji. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Jest absolwentką psychologii na UAM w Poznaniu. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ze zrozumieniem i empatią. Współpracę z pacjentem opiera na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Anna Kozaczek

mgr Anna Kozaczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Prywatną praktykę prowadzi od 2013 r. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Wielkopolskim Centrum Onkologii, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w HCP, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego. Prowadziła terapie pacjentek z depresją poporodową.  Absolwentka Psychologii Klinicznej na UAM w Poznaniu. Ukończyła IV-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także szkolenie z Analizy Transakcyjnej. Specjalizuje się w leczeniu depresji, manii, silnego lęku, trudności w relacjach interpersonalnych, cierpienia z powodu niskiej samooceny czy utraty sensu życia. Udziela wsparcia psychologicznego kobietom dotkniętym depresją poporodową. Do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, z należytą troską i empatią.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Barbara Lubikowska

mgr Barbara Lubikowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty, które zdobywała pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i własnym prywatnym gabinecie, pracując z dziećmi i ich rodzicami, młodzieżą i dorosłymi oraz parami i małżeństwami. Własną prywatną praktykę prowadzi od 1996 roku. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej oraz 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej. Absolwentka psychologii na UKSW w Warszawie. Oceniana przez pacjentów jako bardzo dobry psycholog. Specjalizuje się w leczeniu: stanów lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, sytuacji kryzysu, objawów psychosomatycznych, uzależnień od środków psychoaktywnych, zaburzeń odżywiania czy problemów ze snem. Stara się skutecznie, szybko i trwale pomóc każdej osobie, która się do niej zgłosi po pomoc.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Monika Adamska

mgr Monika Adamska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, terapia małżeńska i par)

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Wszechstronne doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując w kraju i za granicą, m.in. w Międzynarodowym Centrum Psychoterapii Hestía w Barcelonie, Ośrodku Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Śremie. Od 2017 r. prowadzi własną praktykę prywatną psychoterapeutyczną. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, odbyła 4–letnie szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, psychologię studiowała na SWPS w Poznaniu oraz na Uniwersytecie w Barcelonie. Specjalizuje się w leczeniu: zaburzeń lękowych (w tym lęków o zdrowie i życie), depresji, manii, fobii społecznej i zaburzeń osobowości, obniżonej samooceny, perfekcjonizmu, lęku przed oceną, trudności w relacji międzyludzkich, problemów ze snem. Pomaga pacjentom będącym w sytuacji kryzysu.

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 696 061 118

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka

 

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 696 061 118

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka