+48 784 355 472 | Rejestracja Online (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)

Specjaliści

Jesteśmy, żeby Ci pomóc

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Aleksandra Lubikowska

mgr Aleksandra Lubikowska-Kałek

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując wiele lat w Poradniach Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Klinice LMC - Psychoterapia Poznań. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na UAM w Poznaniu. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Pełniła funkcję Przewodniczącej Ogólnopolskiego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Autorka licznych artykułów naukowych.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Monika Adamska

mgr Monika Adamska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, terapia małżeńska i par)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie pracy z pacjentem głównie zdobywała jako asystent psychoterapeuty w Hestía Centro Internacional de Psicoterapia w Barcelonie, w trakcie stażu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie na oddziale opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym oraz prowadząc własną praktykę od 2017 roku.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym, jest w trakcie 4 – letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, jest magistrem psychologii przy SWPS w Poznaniu oraz ukończyła semestr na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie również prowadząc badania nad skutecznością komunikacji zespołowej.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Anna Kozaczek

mgr Anna Kozaczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wielkopolskim Centrum Onkologii, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz Klinice LMC, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii klinicznej na UAM w Poznaniu. Ukończyła IV-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także szkolenie z Analizy Transakcyjnej w ośrodku AION w Poznaniu.

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Psychodietetyk mgr Agata Bednaruk

mgr Agata Bednaruk

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Psychodietetyk
(dorośli), Terapia małżeńska i par

Absolwentka UAM w Poznaniu, naukę ukończyła ze specjalnością z seksuologii klinicznej. Doświadczenie zdobywała w prywatnym gabinecie psychologiczno-seksuologicznym, w zespole opiniującym do sądu oraz w Zakładach Karnych w Rawiczu i Koziegłowach. Aktualnie uczestniczka kursu Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz studiów podyplomowych Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na rozmaitych szkoleniach, kursach oraz konferencjach.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Agata Gozdowska

mgr Agata Gozdowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli oraz dzieci i młodzież)

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji. Jako absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii klinicznej. Szkolenie terapeutyczne odbywała w Poznawczo-Behawioralnej Szkole Terapii Uniwersytetu SWPS. Odbyła różnego rodzaju kursy i szkolenia w zakresie terapii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Gnieźnie.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Joanna Kaminiak

mgr Joanna Kaminiak

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując w Centrum Medycznym Scanmed, placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz na stażach na oddziałach psychiatrycznych. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunkach psychologia oraz konitywistyka na UAM w Poznaniu. Pracuje pod stałą superwizją w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Nieustannie doskonali warsztat swojej pracy uczęszczając na seminaria, konferencje naukowe oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Sylwia Wesołowska

mgr Sylwia Wesołowska

Psycholog, Psychoterapeuta
Terapia par i małżeństw

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii klinicznej. Szkolenie I Stopnia Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin odbywała w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Autyzmem ProFuturo i Zakładzie Karnym w Rawiczu. Jest członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, pracuje pod stałą superwizją.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Barbara Lubikowska

mgr Barbara Lubikowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeuta. Posiada trzydziestoletnie doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty, które zdobywała pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i prywatnym gabinecie. pracując z dziećmi i ich rodzicami, młodzieżą i dorosłymi oraz parami. W Klinice LMC świadczy szereg usług: przede wszystkim psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par i rodzin, dzieci i młodzieży, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Poznaniu. Oceniana przez pacjentów jako bardzo dobry psycholog.

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 784 355 472

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka

 

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 784 355 472

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka