+48 784 355 472 (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)

Specjaliści

Jesteśmy, żeby Ci pomóc

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Aleksandra Lubikowska

mgr Aleksandra Lubikowska-Kałek

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując wiele lat w Poradniach Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Klinice LMC - Psychoterapia Poznań. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na UAM w Poznaniu. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Pełniła funkcję Przewodniczącej Ogólnopolskiego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Autorka licznych artykułów naukowych.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Monika Adamska

mgr Monika Adamska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, terapia małżeńska i par)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie pracy z pacjentem głównie zdobywała jako asystent psychoterapeuty w Hestía Centro Internacional de Psicoterapia w Barcelonie, w trakcie stażu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie na oddziale opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym oraz prowadząc własną praktykę od 2017 roku.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym, jest w trakcie 4 – letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, jest magistrem psychologii przy SWPS w Poznaniu oraz ukończyła semestr na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie również prowadząc badania nad skutecznością komunikacji zespołowej.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Anna Kozaczek

mgr Anna Kozaczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wielkopolskim Centrum Onkologii, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz Klinice LMC, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii klinicznej na UAM w Poznaniu. Ukończyła IV-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także szkolenie z Analizy Transakcyjnej w ośrodku AION w Poznaniu.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Adrianna Kalecińska

mgr Adrianna Kalecińska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w jako psycholog w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu oraz w Klinice LMC. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie rozwija swój warsztat w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, a także na kierunku Psychoonkologia. Ukończyła kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Szkolenie z zakresu Mediacji.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Katarzyna Porzuczek

mgr Katarzyna Porzuczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji i specjalistka terapii uzależnień. Jako absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii zdrowia.Szkolenie terapeutyczne odbywała w Poznawczo-Behawioralnej Szkole Terapii Uniwersytetu SWPS. Ukończyła 650 godzinne Studium Terapii Uzależnień, rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Barbara Lubikowska

mgr Barbara Lubikowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeuta. Posiada trzydziestoletnie doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty, które zdobywała pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i prywatnym gabinecie. pracując z dziećmi i ich rodzicami, młodzieżą i dorosłymi oraz parami. W Klinice LMC świadczy szereg usług: przede wszystkim psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par i rodzin, dzieci i młodzieży, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Poznaniu. Oceniana przez pacjentów jako bardzo dobry psycholog.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Agata Gozdowska

mgr Agata Gozdowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli oraz dzieci i młodzież)

Psycholog, psychoterapeutka w procesie certyfikacji. Jako absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza ukończyła naukę ze specjalnością z psychologii klinicznej. Szkolenie terapeutyczne odbywała w Poznawczo-Behawioralnej Szkole Terapii Uniwersytetu SWPS. Odbyła różnego rodzaju kursy i szkolenia w zakresie terapii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Gnieźnie.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Joanna Kaminiak

mgr Joanna Kaminiak

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując w Centrum Medycznym Scanmed, placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz na stażach na oddziałach psychiatrycznych. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunkach psychologia oraz konitywistyka na UAM w Poznaniu. Pracuje pod stałą superwizją w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Nieustannie doskonali warsztat swojej pracy uczęszczając na seminaria, konferencje naukowe oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Magdalena Chudak

mgr Magdalena Chudak

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. Absolwentka Wydziału Psychologii (specjalność psychologia kliniczna) Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła liczne szkolenia, m. in.: Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, Racjonalna Terapia Zachowania, Psychoterapia systemowa indywidualna i rodzin.

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 784 355 472

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka

 

Umów się już dziś!


Rejestracja i wizyty

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 784 355 472

ul. Gwarna 13/16
Poznań

Wejście od strony ul. Fredry bramą pomiędzy optykiem a piekarnią.

50 metrów od Okrąglaka