+48 696 061 118 (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)

Specjaliści

Jesteśmy, żeby Ci pomóc

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Aleksandra Lubikowska

mgr Aleksandra Lubikowska-Kałek

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała pracując wiele lat w Poradniach Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Klinice LMC - Psychoterapia Poznań. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na UAM w Poznaniu. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Pełniła funkcję Przewodniczącej Ogólnopolskiego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii. Autorka licznych artykułów naukowych.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Monika Adamska

mgr Monika Adamska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, terapia małżeńska i par)

Psycholog, psychoterapeuta. Doświadczenie pracy z pacjentem głównie zdobywała jako asystent psychoterapeuty w Hestía Centro Internacional de Psicoterapia w Barcelonie, w trakcie stażu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie na oddziale opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym oraz prowadząc własną praktykę od 2017 roku.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym, jest w trakcie 4 – letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie, jest magistrem psychologii przy SWPS w Poznaniu oraz ukończyła semestr na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie również prowadząc badania nad skutecznością komunikacji zespołowej.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Anna Kozaczek

mgr Anna Kozaczek

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wielkopolskim Centrum Onkologii, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz Klinice LMC, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży i dzieci, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii klinicznej na UAM w Poznaniu. Ukończyła IV-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także szkolenie z Analizy Transakcyjnej w ośrodku AION w Poznaniu.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Adrianna Kalecińska

mgr Adrianna Kalecińska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli)

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w jako psycholog w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu oraz w Klinice LMC. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie rozwija swój warsztat w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, a także na kierunku Psychoonkologia. Ukończyła kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Szkolenie z zakresu Mediacji.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Martyna Dziekan

mgr Agata Kałużna

Psycholog, Psychoterapeuta
(terapia małżeńska i par)

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych) oraz liczne kursy i szkolenia w zakresie terapeutycznej pracy z osobą dorosłą, dzieckiem, rodziną i parą w nurcie terapii systemowej. Wciąż poszerza swoje umiejętności w zakresie psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Umiejętności zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie, w Poradni leczenia uzależnień i współuzależnień „Katharsis” w Poznaniu, na Dziennym Oddziale zaburzeń nerwicowych w Koninie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Koninie.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Anna Grzelak

mgr Anna Grzelak

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Bardzo bogate doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w poradniach (Rodzinnej Poradni Psychologicznej na „Na Sródce“, Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży) oraz Stowarzyszeniu Pogotowie Społeczne. Pracuję z osobami zmagającymi się z różnymi kryzysami oraz trudnościami, m.in. uzależnienia i różne konsekwencje z nich wynikające, doświadczanie przemocy, stosowanie przemocy, inne trudności wynikające z sytuacji życiowej. Prowadziłam grupy terapeutyczne. Ukończyłam szkolenie terapeutyczne w nurcie systemowym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz szkolenie akredytowane przez PARPA - Studium Terapii Uzależnień.
W Klinice LMC pracuję w kontakcie indywidualnym, z parami i rodzinami.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Magdalena Pytel-Kania

mgr Magdalena Pytel-Kania

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-bahwioralny w trakcie procesu certyfikacji. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w różnych placówkach, min.: w Kostrzyńskim Centrum Terapii Rodzinnej oraz Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi, Szkole Podstawowej, Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym, Świetlicy Socjoterapeutycznej, Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Absolwentka psychologii klinicznej na UAM w Poznaniu. Swój warsztat terapeutyczny rozwija w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na SWPS w Poznaniu.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Martyna Dziekan

mgr Martyna Dziekan

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci)

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-bahawioralny w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała: w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, a także w ośrodku Amonaria w Poznaniu. Obecnie pracuję jako psycholog szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie oraz w Laboratorium Psychofizjologii Zdrowia przy UAM. Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu, ukończyła również Studia Podyplomowe z Zakresu Seksuologii Klinicznej – Opiniowanie, Edukacja, Terapia na UAM w Poznaniu. Swój warsztat terapeutyczny rozwija w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na SWPS w Poznaniu. W klinice LMC pomaga również w zakresie problemów seksuologicznych lub wsparcia w procesie korekty płci, czy przygotowania do comming out.

Psycholog, Psychoterapeuta mgr Barbara Lubikowska

mgr Barbara Lubikowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par, Terapia uzależnień

Psycholog, psychoterapeuta. Posiada trzydziestoletnie doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty, które zdobywała pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i prywatnym gabinecie. pracując z dziećmi i ich rodzicami, młodzieżą i dorosłymi oraz parami. W Klinice LMC świadczy szereg usług: przede wszystkim psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par i rodzin, dzieci i młodzieży, a także konsultacje psychologiczne. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła 4-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Poznaniu. Oceniana przez pacjentów jako bardzo dobry psycholog.

Umów się już dziś!


Rejestracja

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 696 061 118

ul. Gwarna 13/16
Poznań

 

Umów się już dziś!


Rejestracja

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 696 061 118

ul. Gwarna 13/16
Poznań