Rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00

Opinie o specjalistach

Kasia
Psychoterapeuta: mgr Martyna Mizinak-Kużaj
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Znalazłam idealnego terapeutę dla mnie i jest nim pani Martyna. Czuję, że moje życie się zmienia na lepsze, a bez jej pomocy nie wiedziałabym od czego zacząć. Stwarza poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Zawsze trafia w punkt z uwagami i potrafi określić, gdzie leży problem. Polecam każdemu, kto się waha.

Konrad
Psychoterapeuta: mgr Martyna Mizinak-Kużaj
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Pani Martyna bardzo profesjonalnie podeszła do naszej sprawy. Tak na prawdę byliśmy świadomi tylko ostatecznego efektu naszego problemu, co było tylko zarysem, Pani Martyna pomogła nam dotrzeć do korzeni, do sedna sprawy i doradziła jak nasz problem zdusić w zarodku. Życie w małżeństwie nie jest łatwe, ale warte zachodu. Jeśli macie między sobą spięcia, nie poddawajcie się tylko udajcie po pomoc. Pani Martyna może taką pomocą być i myślę, że tak jak My będziecie zadowoleni z jej profesjonalnej pracy.

Asia
Psychoterapeuta: mgr Klaudia
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Pani Klaudia jest cudowną osobą i prawdziwą terapeutką z powołania. Jestem po 1.5 rocznej terapii i była to najlepsza inwestycja w siebie. Nigdy nie sądziłam, że dzięki terapii zajdę tak daleko na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. Wszystkie lęki przepadły a ja w końcu zaczęłam cieszyć się życiem i uwierzyłam w swoją wartość. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję za pomoc. Pozdrawiam mocno i życzę wszystkiego, co najlepsze.

Sandra
Psychoterapeuta: mgr Anna Kozaczek
Źródło: Opinia z serwisu Google
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Anny Kozaczek. Jest profesjonalistką w tym co robi. Spotkania z nią sprawiły, że znowu chce mi się żyć, a trafiłam do niej z silną depresją. Nie poradziłabym sobie bez jej pomocy. Serdecznie polecam.
Monika
Psychoterapeuta: mgr Barbara Lubikowska
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Pani Barbara to wspaniały specjalista. Dzięki terapii poradziłam sobie ze stanami depresyjnymi i lękowymi, z którymi zmagałam się od lat. Pani Basia jest bardzo empatyczną, ciepłą osobą. Nie ocenia i nie krytykuje. Można jej w 100 % zaufać. Przede wszystkim jednak otrzymałam skuteczną pomoc w zredukowaniu trudnych dla mnie objawów. Gorąco polecam!

A. Z.
Psychoterapeuta: mgr Barbara Lubikowska
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Byłam u pani psycholog po raz pierwszy. Po niecałej godzinie rozmowy odpowiedziała mi na nurtującą mnie kwestię i dała dużo do myślenia poza tym. Wiedziała o co zapytać, nie będąc przy tym wścibską. Dała mi odpowiednią ilość przestrzeni. Polecam.

Elżbieta
Psychoterapeuta: mgr Klaudia
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Na początku drogi nawet nie marzyłam, że uda mi się dojść tu gdzie teraz jestem. Pani doktor czasem, kiedy jest naprawdę źle, pogłaszcze po głowie, ale przede wszystkim pomaga mi szukać samej siebie. Nawet jeśli to czasem boli, widzę jak dużo już zrobiłyśmy i jak daleko zaszłam. Wiem, że to nie koniec, ale z Panią naprawdę chcę iść dalej. Dziękuję za wszystko i za to, że przełamałam status quo.

Lucyna
Psychoterapeuta: mgr Klaudia
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Jestem bardzo wdzięczna p. Klaudii Rygiel, ponieważ pomogła mi inaczej spojrzeć na wiele spraw i zrozumieć mechanizmy, które mną kierują w różnych sytuacjach. Gdyby nie terapia z pewnością nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do p. Klaudii, ponieważ jest ona bardzo zaangażowaną, profesjonalną, mądrą, empatyczną osobą.

Anna B.
Psychoterapeuta: mgr Klaudia
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Po prawie dwuletniej terapii, nadszedł dzień, w który poczułam się szczęśliwa i spełniona. Wkroczyłam na ścieżkę, którą wspólnie z Panią Klaudią wytyczałyśmy i odkrywałyśmy podczas sesji terapeutycznych. Nareszcie szklanka, która przed terapią była zawsze do połowy pusta, jest teraz zawsze do połowy pełna. Dziękuję, kochana Pani Klaudio, za Pani profesjonalizm , cierpliwość, zrozumienie i modrość (głównie tą życiową). Bardzo gorąco polecam Panią Klaudię Rygiel, jako psychoterapeutę.

Rafał K.
Psychoterapeuta: mgr Aleksandra Lubikowska-Kałek
Źródło: Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Do Pani Aleksandry trafiłem pół roku temu po dość poważnych „przejściach” w życiu osobistym. Blisko półroczna terapia indywidualna postawiła mnie na nogi. Panią Aleksandrę cechuje umiejętność słuchania pacjenta, cierpliwość, empatia i opanowanie. Poprzez doskonały kontakt szybko obdarzyłem ją zaufaniem i uzyskałem konkretną pomoc jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Tę przemiłą, sympatyczną i wyrozumiałą osobę mogę zdecydowanie polecić każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy psychologicznej.

1 2 3