+48 696 061 118 (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)
Asia
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Miałam za sobą trudne chwile, a jednocześnie nie mogłam doszukać się źródła moich problemów. Męczyło mnie wiele rzeczy, a jednocześnie miałam wrażenie, że tylko przesadzam.
Poszłam do Pani Magdaleny i na pierwszej wizycie mogłam się wygadać. I tyle, brakowało mi jednak czegoś więcej. Na każdej kolejnej było jednak ze mną coraz lepiej. Pani Magdalena słuchała i notowała, na początku nie mówiła wprost tylko podpowiadała kierunek moich myśli, bym mogła sama dojść do niektórych odpowiedzi. Na końcu pomogła mi bardziej poznać siebie i nieco porozplątywać pomieszane myśli i doszukiwać się źródeł problemów, a także wdrożyć techniki na polepszenie mojego własnego samopoczucia.
Atmosfera na spotkaniach jest przyjemna, człowiek nie boi się mówić o swoich problemach.

Agnieszka
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Przed pierwszą wizytą nie wiedziałam do końca, czego się spodziewać, jednak już po pierwszej sesji byłam przekonana, że trafiłam na odpowiednią osobę. Pani Magda jest niesamowicie ciepłą osobą i kompetentną specjalistką. Potrafi wnikliwie słuchać i wyciągać trafne wnioski. Pani Magda pomogła mi znaleźć źródło moich problemów i nauczyła mnie jak sobie z nimi radzić. Po każdej kolejnej wizycie wychodziłam z lżejszą głową i czułam się po prostu lepiej sama ze sobą. Niestety muszę na dwa miesiące zawiesić terapię, ale jestem pewna, że wrócę do Pani Magdy, bo przede mną jeszcze długa droga.. Jednak patrząc na ogromne zmiany, jakie we mnie zaszły, wiem, że z pomocą Pani Magdy wszystko będzie dobrze.

Wojciech
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Świetna specjalistka, z indywidualnym podejściem do pacjenta, emanująca wyrozumiałością, cierpliwością i zrozumieniem, dopasowując tok terapii do konkretnego przypadku. Jako młoda osoba, znajdująca się na rozdrożu i zagubiona, potrzebowałem wsparcia i bez zastanowienia stwierdzam, że pani Magdalena radzi sobie z przypadkami trudnymi, ale i beznadziejnymi. Gorąco polecam!

Sandra
Opinia z serwisu Google
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Anny Kozaczek. Jest profesjonalistką w tym co robi. Spotkania z nią sprawiły, że znowu chce mi się żyć, a trafiłam do niej z silną depresją. Nie poradziłabym sobie bez jej pomocy. Serdecznie polecam.
Monika
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Pani Barbara to wspaniały specjalista. Dzięki terapii poradziłam sobie ze stanami depresyjnymi i lękowymi, z którymi zmagałam się od lat. Pani Basia jest bardzo empatyczną, ciepłą osobą. Nie ocenia i nie krytykuje. Można jej w 100 % zaufać. Przede wszystkim jednak otrzymałam skuteczną pomoc w zredukowaniu trudnych dla mnie objawów. Gorąco polecam!

A. Z.
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Byłam u pani psycholog po raz pierwszy. Po niecałej godzinie rozmowy odpowiedziała mi na nurtującą mnie kwestię i dała dużo do myślenia poza tym. Wiedziała o co zapytać, nie będąc przy tym wścibską. Dała mi odpowiednią ilość przestrzeni. Polecam.

Rafał K.
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Do Pani Aleksandry trafiłem pół roku temu po dość poważnych "przejściach" w życiu osobistym. Blisko półroczna terapia indywidualna postawiła mnie na nogi. Panią Aleksandrę cechuje umiejętność słuchania pacjenta, cierpliwość, empatia i opanowanie. Poprzez doskonały kontakt szybko obdarzyłem ją zaufaniem i uzyskałem konkretną pomoc jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Tę przemiłą, sympatyczną i wyrozumiałą osobę mogę zdecydowanie polecić każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy psychologicznej.

Cantara
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Do p. Oli trafiłam rok temu z powodu ciężkich zawirowań w życiu. Spotkałam się ze zrozumieniem, akceptacją i ogromnym wsparciem. Mogłam swobodnie powiedzieć o wszystkim co mnie gryzie, wylać wszystkie żale, podzielić się radościami. P. Ola jest świetnym słuchaczem a przy tym zadając odpowiednie pytania pomaga uporać się z problemami, uświadomić sobie swoją wartość i dojść do sedna problemu. Każda wizyta podnosiła mnie na duchu a jednocześnie pozwalała na oczyszczenie umysłu, podzielenie się problemem i zmierzenie z nim. Mimo, że sesje odbywały się w ramach kontraktów NFZ nie czułam się gorsza - p. Ola zajmowała się mną jakbym była najważniejszą osobą na świecie. Pamiętała co mnie gryzie, zawsze zapytała jak mi minął tydzień i co nowego u moich dzieci. Takiego terapeuty życzę każdemu kto ma problem i szuka pomocy. To bardzo ciepła i życzliwa osoba. No i bardzo dobry fachowiec : ) Dziękuję p. Olu z całego serca. Joanna W.

Michał
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Byłem u różnych psychologów ale żaden z nich nie potrafił mnie zrozumieć, gdy zdecydowałem się na spotkanie z P. Olą nie byłem przekonany czy jako tak młoda osoba będzie w stanie udźwignąć moje problemy, jak się okazało dzięki jej pozytywnej energii i dobrego serca potrafiłem "chwycić" ją za rękę i wspólnie przejść przez problemy z dzieciństwa. Dzięki temu że potrafiła odnaleźć do mnie drogę zaufałem P.Oli i czułem się przy niej bezpiecznie gdy przechodziliśmy przez etap mojego dzieciństwa, wiedziałem że gdy nadejdzie moment że będę chciał uciec w bezpieczne miejsce P.Ola będzie obok i odprowadzi oraz uspokoi. Umiejętność słuchania i pokazywania różnych możliwości jak również przygotowanie do tej drogi przez życie zostało perfekcyjnie przeprowadzone na terapii, życzę każdemu aby na Panią Ole trafił !!!

Anna F.
Opinia z serwisu ZnanyLekarz

Pani Ola to wspaniały psycholog. Trafiłam do Pani Oli rok temu w ciężkim stanie psychicznym. Byłam na 10 spotkaniach i wszystko wróciło do normalności. Pani Ola zajęła się się moim problemem bardzo profesjonalnie. Idealna Pani psycholog. Bez skrępowania opowiadałam o sobie bo atmosfera była bardzo przyjazna. Bardzo polubiłam przychodzić na spotkania co przyniosło wspaniały efekt. Polecam z całego serca.

1 2