+48 696 061 118 (rejestracja telefoniczna lub sms 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00)

mgr Joanna Ziobrowska

Mgr Anna Kozaczek – psycholog oraz psychoterapeuta, specjalizująca się w leczeniu dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

mgr Joanna Ziobrowska

Psycholog, Psychoterapeuta
(dorośli, młodzież, dzieci)

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologi (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2002 rok). W 2010 roku ukończyłam czteroletni kurs psychoterapii w paradygmacie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 2010 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe

Pracuję jako psycholog i terapeuta od 2002 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Luboniu i Poznaniu, Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży w Gnieźnie, w prywatnym Ośrodku dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi i Zaburzeniami Zachowania w Londynie. Obecnie pracuję w prywatnym gabinecie oraz Poradni Zdrowia Psychicznego.

Od wielu lat prowadzę psychoterapię w paradygmacie psychodynamicznym.

Pracuję z pacjentami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi . Mam doświadczenie w pracy z pacjentami z różnorodnymi rozpoznaniami: zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami zachowania i emocji, zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania.

Etyka

W swojej pracy stosuje się do zasad Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Swoją pracę poddaje stałej superwizji prowadzonej u superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Umów się już dziś!


Rejestracja

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 696 061 118

ul. Gwarna 13/16
Poznań

 

Umów się już dziś!


Rejestracja

7 dni w tygodniu, 8:00-22:00
W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms pod numerem:

📞+48 696 061 118

ul. Gwarna 13/16
Poznań