Psycholog, Psychoterapeuta (dorośli) mgr Oktawia Michalska

Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Umiejętności w zakresie psychoterapii poszerzam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – szkole rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Aktualnie uczestniczę w 3 roku szkolenia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach zajmujących się różnego rodzaju pomocą psychologiczną oraz psychoterapią: Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych w Poznaniu oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu (na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym nr 2 oraz na Całodobowym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości nr 10).

Zapraszam osoby dorosłe cierpiące z powodu niezadowolenia ze swojego życia, obniżonego nastroju, poczucia pustki, braku sensu, niskiej samooceny, mające trudności w relacjach interpersonalnych czy życiu zawodowym, przeżywające różnego rodzaju kryzysy życiowe oraz chcące przyjrzeć się z drugą osobą swoim konfliktom i problemom.

Etyka

W mojej pracy stosuję się do zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji prowadzonej przez superwizorów rekomendowanych przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Zdaję sobie sprawę, że decyzja o podjęciu psychoterapii może być bardzo trudna. Zapewniam jednak, że dołożę wszelkich starań i użyję całej posiadanej wiedzy, aby zrozumieć historię i cierpienie Pacjenta. Będę dzieliła się z Pacjentem moim rozumieniem Jego trudności, aby wspólnie wypracować cele terapii. Będę towarzyszyła i współpracowała w osiągnięciu tych celów, aby w pewnym momencie terapia nie była już więcej potrzebna.