Psycholog, Psychoterapeuta (dorośli, młodzież i dzieci), Terapia małżeńska i par mgr Agata Kałużna

Wykształcenie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych). Ukończyłam liczne kursy i szkolenia w zakresie terapeutycznej pracy z osobą dorosłą, dzieckiem, rodziną i parą w nurcie terapii systemowej. Wciąż poszerzam swoje umiejętności w zakresie psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe

Umiejętności zawodowe zdobywałam podczas staży i praktyk w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, w Poradni leczenia uzależnień i współuzależnień „Katharsis” w Poznaniu, a także na Dziennym Oddziale zaburzeń nerwicowych w Koninie. Obecnie współpracuję również z Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Koninie, gdzie pracuję z dziećmi oraz ich rodzinami. Moim głównym obszarem zainteresowania jest terapia rodzin i par.

Zapraszam osoby dorosłe i pary, przeżywające różnego rodzaju kryzysy i trudności, poszukujące szerszego spojrzenia na swoje problemy.

Etyka

Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa oraz Kodeks Etyczny Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji prowadzonej przez superwizorów rekomendowanych przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.

Gwarantuje pełną poufność i indywidualne podejście do Klienta. Głęboko wierzę w to, że każdy człowiek posiada w sobie wystarczające zasoby i potencjał do tego, aby uporać się z każdym problemem, a terapia jest formą ich wspólnego odkrywania.